Menu
Od 14 lat prowadzimy zajęcia i opiekujemy się zespołami tanecznymi. Współpracujemy z Wrzesińskim Ośrodkiem Kultury. Szkolimy dzieci i młodzież w wieku 4-21 lat.

Zapisy do zespołów i grup treningowych

Informujemy, że przyjmujemy zapisy do grup treningowych i zespołów Puls, Puls Junior i Pulsik. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4-18 lat na zajęcia taneczne. Gwarantujemy miłą atmosferę i ciekawie spędzony czas na zajęciach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów w różnych grupach zaawansowania. Zespoły działające pod naszą opieką biorą udział z sukcesami w ogólnopolskich konkursach tanecznych, warsztatach i obozach tanecznych.

Informacje szczegółowe udziela Przemysław Hedrych tel 603 053 643 Zapraszamy !!!

Prowadzimy zajęcia:
  • z tańca nowoczesnego (disco,hip hop) dla dzieci i młodzieży,
  • z podstaw tańca i rytmiki dla dzieci w wieku przedszkolnym,
  • układanie choreografii (taniec weselny, "pierwszy taniec")
Organizujemy:
  • konkursy tańca,
  • kursy tańca towarzyskiego i salsy dla par,
  • kursy tańca salsa solo dla pań,
  • indywidualne zajęcia dla par,
  • warsztaty taneczne,
  • realizujemy choreografie taneczne.
Od wielu lat organizujemy obozy wypoczynkowe i treningowe dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z ośrodkami wypoczynkowymi i gospodarstwami agroturystycznymi w całej Polsce.

Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy i opiekunowie. Doświadczenie i wspaniały kontakt z dziećmi pozwala nam organizować wyjazdy, na których Państwa pociechy miło, bezpiecznie i wesoło spędzają swój wolny czas.
 
taniec września
taniec hedrych
taniec grand prix września
taniec nauka, kursy
10 Lat na rynku
580+ Zadowolonych firm
2940+ Zrealizowanych projektów
_

Co mówią klineci

Kilka słów o nas od naszych Klientów.

Agencja Artystyczno - Reklamowa HEDRYCH.pl ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo rzetelnie. Zadania wykonywane są terminowo, solidnie i z uwzględnieniem wszelkich naszych potrzeb. To wiarygodny partner, którego usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Dyrektor Wrzesińskiego Ośrodka Kultury

Usługi Firmy HEDRYCH.pl charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, fachowością oraz rzetelnością. Ogromną zaletą firmy jest szybkośc działania oraz bardzo dobry kontakt z klientem. Polecamy Agencję Artystyczno - Reklamową HEDRYCH.pl jako godnego zaufania partnera, wykonującego usługi w ekspresowym tempie.

Zespół DELighting

Pracownicy firmy HEDRYCH.pl charakteryzują się kreatywnością i roległą wiedzą. Warte podkreślenia jest to, że wszystkie prace wykonywane są zgodnie z oczekiwaniem klienta, profesjonalnie i terminowo. Współprace z AgencjĄ Artystyczno - Reklamową HEDRYCH.pl oceniam bardzo dobrze. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że HEDRYCH.pl stał się godnym polecenia dostawcą usług reklamowcyh

Dyrektor Przedszkola AKADEMIA TALENTÓW

hedrych.pl05Kontakt

Telefon/Email

+48 600 837 697
Email: biuro@hedrych.pl

Biuro

ul. Mjr. S. Culica 6/1
62-300 Września
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania, przenoszenia, bycia zapomnianym i usuwania. Administratorem danych osobowych jest Hedrych.pl Agencja Artystyczno Reklamowa.