Menu

Najnowszy Ford Mustang reklamą Twojej firmy!

Proponujemy Państwu niespotykaną reklamę której nośnikiem jest najnowszy Ford Mustang- legenda amerykańskiej motoryzacji. Żaden samochód nie przyciąga tak uwagi przechodniów i potencjalnych klientów jak amerykański potwór szos Ford Mustang.

Na aucie umieszczamy reklamę Państwa firmy a kampanię reklamową prowadzimy mobilnie i stacjonarnie.

Kampania reklamowa mobilna trwa 8 godzin. Auto pokonuje min. 100 km w uzgodnionym terenie oraz eksponowane jest w wybranych miejscach, w odpowiednim czasie.

W ofercie dwa najnowsze modele Forda Mustanga w kolorze białym i czarnym.

Biały Mustang GT V8 5.0 426 KM

Czarny Mustang 2.3 Ecoboost 317 KM

Oferta ustalana indywidualnie.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę akcji promocyjnej.

Wystawiamy fakturę VAT lub zwolnioną z VAT
Biały Mustang GT V8 5.0 426 KM

Czarny Mustang 2.3 Ecoboost 317 KM
 

Auto do ślubu!

Czarny Mustang do Ślubu
Biały Mustang do Ślubu
 

Test drive!

Przyczepa mobilna!

Test drive Mustang GT
Biały Mustang do Ślubu
10 Lat na rynku
580+ Zadowolonych firm
2940+ Zrealizowanych projektów
_

Co mówią klineci

Kilka słów o nas od naszych Klientów.

Agencja Artystyczno - Reklamowa HEDRYCH.pl ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo rzetelnie. Zadania wykonywane są terminowo, solidnie i z uwzględnieniem wszelkich naszych potrzeb. To wiarygodny partner, którego usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Dyrektor Wrzesińskiego Ośrodka Kultury

Usługi Firmy HEDRYCH.pl charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, fachowością oraz rzetelnością. Ogromną zaletą firmy jest szybkośc działania oraz bardzo dobry kontakt z klientem. Polecamy Agencję Artystyczno - Reklamową HEDRYCH.pl jako godnego zaufania partnera, wykonującego usługi w ekspresowym tempie.

Zespół DELighting

Pracownicy firmy HEDRYCH.pl charakteryzują się kreatywnością i roległą wiedzą. Warte podkreślenia jest to, że wszystkie prace wykonywane są zgodnie z oczekiwaniem klienta, profesjonalnie i terminowo. Współprace z AgencjĄ Artystyczno - Reklamową HEDRYCH.pl oceniam bardzo dobrze. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że HEDRYCH.pl stał się godnym polecenia dostawcą usług reklamowcyh

Dyrektor Przedszkola AKADEMIA TALENTÓW

hedrych.pl05Kontakt

Telefon/Email

+48 600 837 697
Email: biuro@hedrych.pl

Biuro

ul. Mjr. S. Culica 6/1
62-300 Września
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania, przenoszenia, bycia zapomnianym i usuwania. Administratorem danych osobowych jest Hedrych.pl Agencja Artystyczno Reklamowa.