Menu

Agencja specjalizuje się w reklamie wizualnej firm, instytucji oraz osób prywatnych.
 

Oferujemy projekty graficzne materiałów:
reklamowych (plakaty, ulotki, foldery, katalogi, banery reklamowe gif, statyczne i dynamiczne reklamy pop-up, roll-up, kalendarze)
firmowych (logotypt, wizytówki, papier firmowy, teczki).
Atrakcyjny i nowoczesny projekt graficzny to podstawa! Gwarantujemy nie tylko sam projekt, ale także gotowy wydruk w atrakcyjnych cenach.
 

Projektujemy i tworzymy strony internetowe zgodnie z obowiązującymi standardami. Atrakcyjne wizualnie i doskonałe technicznie! Każdy chce mieć dobrą stronę internetową, która przyciąga swoim wyglądem i tworzy pozytywny obraz firmy. My to zapewniamy ! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pasja z jaką tworzymy projekty sprawią, iż będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani korzystając z naszych usług. Zadania powierzone nam są wykonywane terminowo, solidnie i z uwzględnieniem wszelkich potrzeb osoby zlecającej dany projekt graficzny.

Przeprowadzamy kampanie reklamowe z wykorzystaniem reklam mobilnych oraz aut sportowych (Ford Mustang- najnowszy model)

Nasza agencja realizuje projekty taneczne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Opiekujemy się zespołami tanecznymi, prowadzimy kursy i warsztaty taneczne. Organizujemy konkursy tańca oraz weekendy i obozy taneczne. Naszym celem jest promowanie ruchu i tańca w każdym wieku.
 

10 Lat na rynku
580+ Zadowolonych firm
2940+ Zrealizowanych projektów
_

Co mówią klineci

Kilka słów o nas od naszych Klientów.

Agencja Artystyczno - Reklamowa HEDRYCH.pl ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo rzetelnie. Zadania wykonywane są terminowo, solidnie i z uwzględnieniem wszelkich naszych potrzeb. To wiarygodny partner, którego usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Dyrektor Wrzesińskiego Ośrodka Kultury

Usługi Firmy HEDRYCH.pl charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, fachowością oraz rzetelnością. Ogromną zaletą firmy jest szybkośc działania oraz bardzo dobry kontakt z klientem. Polecamy Agencję Artystyczno - Reklamową HEDRYCH.pl jako godnego zaufania partnera, wykonującego usługi w ekspresowym tempie.

Zespół DELighting

Pracownicy firmy HEDRYCH.pl charakteryzują się kreatywnością i roległą wiedzą. Warte podkreślenia jest to, że wszystkie prace wykonywane są zgodnie z oczekiwaniem klienta, profesjonalnie i terminowo. Współprace z AgencjĄ Artystyczno - Reklamową HEDRYCH.pl oceniam bardzo dobrze. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że HEDRYCH.pl stał się godnym polecenia dostawcą usług reklamowcyh

Dyrektor Przedszkola AKADEMIA TALENTÓW

hedrych.pl05Kontakt

Telefon/Email

+48 600 837 697
Email: biuro@hedrych.pl

Biuro

ul. Mjr. S. Culica 6/1
62-300 Września
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania, przenoszenia, bycia zapomnianym i usuwania. Administratorem danych osobowych jest Hedrych.pl Agencja Artystyczno Reklamowa.